Projektai

http://crm.e-verslas.lt/admin/
Username: info@-verslas.lt
Password: aleliuja

SAVYBĖS IR PRIVALUMAI
Išbandykite nuostabias Perfex CRM funkcijas, kurios padės jums pakelti verslą į kitą lygį.

PROJEKTŲ VALDYMO PRIEMONĖ
Tvarkykite projektus ir išrašykite sąskaitas faktūras naudodami galingą projektų valdymo funkciją. Stebėkite išlaidas ir laiką, praleistą atliekant užduotis, ir išrašykite sąskaitas klientams. Galimybė priskirti kelis darbuotojus atlikti užduotį ir sekti priskirto projekto nario registruojamą laiką.

SĄSKAITOS FAKTŪROS KŪRIMAS VIENU PASPUSTELĖJUMU
Sukurkite profesionalias ir puikiai atrodančias sąskaitas faktūras. Pridėkite failus ir siųskite tiesiai savo klientams, įskaitant sąskaitos faktūros PDF. Sąskaita faktūra su skirtingu mokesčiu pagal prekę. Sukurkite pasikartojančias sąskaitas faktūras, kurios bus automatiškai generuojamos iš naujo, atsižvelgiant į pasikartojančių sąskaitų faktūrų sąranką (kas X mėnesius). Galite nustatyti pasikartojantį nuo 1 mėnesio iki 12 mėnesių.

KURTI SĄMATAS
Sukurkite sąmatą per minutę. Išsiųsta savo klientams ir laukite, kol priims. Galimybė automatiškai konvertuoti sąmatą į sąskaitą faktūrą, kai klientas jį priima. Jūs, klientai, galite peržiūrėti ir atlikti veiksmų sąmatą net neprisijungę.

KURTI GERAI IŠRAŠUS PASIŪLYMUS
Kurkite gražiai atrodančius pasiūlymus ir sužavėkite savo potencialius klientus ar klientus. Įtraukite vaizdus, ​​​​lenteles, „YouTube“ vaizdo įrašus naudodami galingą redaktorių. Pasiūlymų komentarai leido toliau diskutuoti su klientu.

VEDA VALDYMĄ
Naudodami paprastą Kan Ban galite sekti potencialius klientus ir lengvai sekti jų eigą. Pridėkite failus, konvertuokite potencialius klientus į klientą, automatiškai importuokite potencialius klientus iš el. pašto, kurkite pasiūlymus, palikite pastabas.

ĮRAŠO IŠLAIDAS
Įrašykite įmonės išlaidas. Nustatykite pasikartojančias išlaidas ir jos bus automatiškai sukurtos pasibaigus nurodytam laikotarpiui. Laikotarpis gali būti dienos, savaitės, mėnesiai arba metai. Galimybė nustatyti išlaidas, apmokamas klientams ar projektams.

REKORDINIAI MOKĖJIMAI
Įrašykite ir gaukite mokėjimus įvairiomis valiutomis. Klientai gali sumokėti jums per Paypal ir Stripe. Automatiškai sugeneruojamas PDF po kiekvieno įrašyto mokėjimo.

NUOSTABI PARAMOS SISTEMA
Puiki palaikymo bilietų sistema su automatiniu atsakymu. Asmeninės bilietų darbuotojų pastabos, bilietų priskyrimai, priedai, iš anksto nustatyti bilietų atsakymai, įterpkite žinių bazės nuorodą, bilietų prioritetai, bilietų būsenos.

KLIENTAMS IR PERSONALO NARIŲ ŽINIŲ BAZĖ
Pridėkite žinių bazės straipsnius iš teksto rengyklės. “Ar šis straipsnis jums buvo naudingas?” balsas įtrauktas į klientų sritį.

PASTATYTOS PERSONALO UŽDUOTYS
Priskirkite užduotį keliems darbuotojams, pridėkite užduočių stebėtojų, leidžiami užduočių komentarai, užduočių priedai.

TVARKYTI SUTARTIS
Naudokite sutarčių funkciją, kad užfiksuotumėte dabartinį ir funkcijų pardavimą. Sukurkite PDF dokumentus per minutę ir savo klientams naudodami integruotą siuntimo sutarčių funkciją. Galimybė siųsti priminimus klientams prieš pasibaigiant sutarčių galiojimui.

SIŲSTI APKLAUSAS POTENCIALIAMS IR KLIENTAMS
Kurkite apklausas ir palikite įspūdį savo klientams. Pridėkite savo klausimą ir pagerinkite įmonės produktyvumą. Galimybė siųsti apklausas potencialiems klientams/klientams/darbuotojams ir rankiniu būdu sukurtus laiškų sąrašus.

IŠSAMUS KALENDORIUS
Turėkite aiškų vaizdą apie visus įmonės įvykius, sąskaitų faktūrų galiojimo datas, sutarčių galiojimo pabaigą, numatomą galiojimo laiką, užduočių pabaigos datą

ĮMONĖS NAUJIENŲ SAVYBĖS
Dalinkitės puikiais įmonės renginiais, įkelkite dokumentus, lengvai bendraukite su darbuotojais.

TIKSLŲ SEKIMAS
Nustatykite tikslus ir stebėkite pasiekimus. Praneškite darbuotojams apie nesėkmes ar pasiekimus. Stebėti viską.

KURTI PAPILDOMUS TINKINTUS LAUKUS
Galimi pasirinktiniai daugumai svarbių funkcijų laukai. Galite pridėti pasirinktinių laukų prie PDF sąskaitų faktūrų, sąmatų ir kt.

PAPRASTOS ATASKAITOS GREITAI APŽVALGAI
Ataskaitos Ataskaitos Pardavimo prekių ataskaitos Bendros ataskaitos pajamos Ataskaitos pagal klientą Individualizuotos datos parinkiklis Potencialūs klientai Konversijos Žinių bazės straipsniai (Stebėkite, ar jūsų straipsnis yra naudingas klientams, patobulinkite tekstą pagal balsus)

TYRIMO ATASKAITOS
Kurkite galingas apklausos ataskaitas

Revoliucinė, pati pirmoji pasaulyje ir visapusiška rinkodaros programinė įranga, skirta „Facebook“ ir kitoms socialinėms medijoms, sukurta naudojant oficialias API.

Greitas vaizdo įrašas
Nuostabios savybės
Messenger pokalbių robotas
Nustatykite pranešimų siuntimo robotą, kad galėtumėte atsakyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę naudodami vaizdo srauto kūrimo priemonę.

Gyvas pokalbis
Tiesioginis pokalbis su „Facebook“ / „Instagram“ prenumeratoriais

Komentuoti atsakymą
Šablonas, įžeidžiančio komentaro slėpimas / ištrynimas, atsakymas pagal raktinius žodžius, bendras atsakymas į Facebook puslapių komentarus.

Socialinis plakatas
Momentinis / suplanuotas paskelbimas socialiniuose tinkluose.

https://pro.lt

Šiame portale bus galima rasti įvairių sričių profesionalus, įvairiuose miestuose. Taip pat rezervuoti pvz.: advokatų, notarų, gydytojų, mokytojų ir kitų profesionalų darbo laiką internetu ir per portalą patogiai pasijungti vaizdo konferencijos ryšiui. Panašiai veikia paslaugos.lt portalas, tik tenai nėra galimybės nei rezervuoti specialisto darbo laiką nei pasijungti konferenciniam ryšiui. Turiu mintį padaryti pro.lt svetainę paprasta naudotis ir kad pasijungti prie konferencinio ryšio, nereikės niekam jokios papildomos aparatūros anei Zoom ar kitokios programos, nei klientui, nei tiekėjui. Papraščiausiai viskas veiks per PC/planšetės/mobilaus naršyklę.

Dabar yra problema, kad pvz.: yra neseniai yra išsėjąs įstatymas, kad notarai gali teikti savo paslaugas nuotoliniu būdu. Bet praktiškai tai neveikia, pirmiausia dėl to kad sunkiai suprantamas enotaras.lt puslapis ir notarai neturi techninių galimybių tam ir noro. Portalas būtų saugus, realaus laiko video konferencijos būtų įrašomos, archyvuojamos ir galima būtų jas atsisiųsti. Mano pažystamas teisininkas sako kad būtų galimybė paimti visas notarų kontoras, taip kad reikia tai skubiau daryti.

Taip pat ir advokatus, gydytojus, mokytojus, galima būtų pajungti. Gi nesąmonė atvykti konsultacijai pas gydytoją, kol rezervuoji, po mėnesio ar kelių tik priima, važiuoti kažkur, laukti. Ir mokytis mokykloje man atrodo yra tikra nesąmonė, gi tai gali pagaliau padaryti dirbtinis intelektas. Dirbu su Google Clouds, tai žinau kad tai yra tikrai netolima ateitis. Tai yra tikrai kad atgyvena, be to korono virusas ir toliau mutuos ir tai niekada nesibaigs. Dabar pats laikas būtų atsirasti tokiam portalui.

Pagrindinė problema bus pajungti prie portalo surambėjusias advokatų ir notarų kontoras. Įtikinti mokymo įstaigas kad mūsų portalas tikrai yra geresnis pasirinkimas negu sakykime Zoom, nes nėra 40 minučių limito. Duoti išbandyti funkcionalumą gydimo įstaigomis. Čia bus bus reikalinga rimta politika, kad taptume pirmieji ir vieninteliai. Bet neketinu iškarto visus apmokestinti nemažu abonementiniu mokesčiu, paprasčiausiai po sakykime metų, jeigu patiks portalas, už papildomas Premium funkcijas visi turės po truputį mokėti.

https://sodybos.info

Pramogos ir paslaugos
Vestuvės, šventės
Kalėdos ir Naujieji metai
Atostogos medikams
Poilsis dviem
Šeimos poilsis
Restoranai, kavinės
Lankytinos vietos
Renginiai
Pirtys, saunos, baseinai
SPA centrai
Konferencijų salės
VAIKAMS
Aktyvios pramogos
Baidarių nuoma

Portale bus žemėlapyje išdėstytos visos sodybos kaime
Galima vykdyti paieška pagal miestus, kategorijas, kainas ir tt
Portale yra galimybe tiesiogines transliacijos
Toliau bus galimybe pasiryškinti skelbimus
Taip pat kad matytųsi Google paieškoje
Tai bus papildomos kainos

Sukursiu Facebook grupe, kurioje bus įrašai apie poilsius, nuotykius sodybose
Ten rinksis visi kas domisi gamtoje poilsiu
Išreklamuosiu portalą su Facebook Ads ir Google Ads
Sukursiu delfi.lt ir kituose naujienų portaluose reklaminius įrašus
Ir priregistruosiu prie visu teminiu portalu, forumu ir tt.
Toliau portalas po metu bus randamas Google paieškoje pirmose 5 vietose
Be to susikurs Facebook grupe, kurioje lankytojai ras geriausius sodybų seimininku pasiūlymus.
Automatiškai, kada sodybų seimininkai įdės savo skelbimus, jie atsidurs Facebook naujienose

Pagrindiniai konkurentai:
https://www.atostogoskaime.lt
https://sodyboskaime.lt

seo.e-verslas.lt yra geriausių SEO įrankių rinkinys. Viską siūlome nemokamai, pvz., XML svetainės schemos generatorių, plagiato tikrintuvą, straipsnių perrašymo priemonę ir kt.

Slinkite į viršų