skip to Main Content

SEO optimizavimas arba optimizavimas paieškos sistemoms (angliškai: Search Engine Optimization) – metodas, kuris padeda Jūsų intenteto svetainei arba elektroninei parduotuvei pasiekti aukštesnes pozicijas paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Optimizuosime jūsų interneto svetainę arba elektroninę parduotuvę, taip, kad Google paieškoje jųsų pasiūlymai atsidurtų pirmose 10 pozicijų.

SEO tyrimai
Ar žinote kaip Jūsų potencialūs klientai Jūsų produktų ar paslaugų ieško paieškos sistemose? Kokias paieškos užklausas naudoja ir koks tikslus šių užklausų skaičius Jums aktualių šalių rinkose? Kaip kinta užklausų skaičius priklausomai nuo sezoniškumo? Šiuo klausimus galime atsakyti itin tiksliai, atlikus raktažodžių ir rinkos tyrimus. Pagal Jūsų pateiktą verslo planą atliekame interneto rinkos tyrimą ir konkurentų analizę. Nustatomi tinkamiausi raktažodžiai, su kuriais reikia optimizuoti jūsų svetainę. Numatomi strateginiai veiksmai, kurių reikėtų imtis norint aplenkti konkurentus.

Vidinis SEO
Padedame Jūsų interneto svetainei paruošti kokybišką turinį, naudingą lankytojui, pagal SEO teksto rašymo reikalavimus. Pritaikome Jūsų svetainės matomumą skirtingiems įrenginiams bei naršyklėms. Pašalinamos nenaudojamos pasenusios technologijos, pvz. flash animacija. Optimizuojame svetainės turinį tam, kad Google paieškos sistema tinkamai įvertinus jūsų svetainę, potencialiems klientams pateiktų tiksliausius rezultatus. Pagal visus SEO reikalavimus ir nustatytus raktažodžius sutvarkomas esamas informacinis turinys. Koreguojama ir paieškos sistemoms pritaikoma tinklalapio struktūra ir elementai.

Išorinis SEO
Publikuojame straipsnius su atgalinėmis nuorodomis į aukštus reitingus turinčius tinklapius, temininius katalogus ir naujienų portalus, tam kad padidint svetainės populiarumą Google paieškoje. Nuorodų apsikeitimas su partnerių puslapiais, tikslingas informacijos pateikimas forumuose. Svetainės turinio informacijos dalinimasis socialiniuose tinkluose, susikuriant puslapį Facebook, Twiter, G+ ar youtube.com video kanalą.

SEO administravimas
Kad konkurentai neaplenktų Kliento pasiektų SEO rezultatų, periodiškai atliekame palaikomąja svetainės SEO optimizaciją. Kiekvieną mėnesį atliekame SEO analizę ir pagal tai nustatom tolesnę SEO optimizacijos strategiją. Siunčiame Klientui ataskaitas apie SEO pokyčių per mėnesį įvertinimą, svetainės srauto pasikeitimas procentais, raktinių žodžių pozicijų pokyčius. Ataskaitos padeda klientu sekti ir matuoti mūsų atliekamą darbą bei galimai didinti arba mažinti nustatytą paslaugų biudžetą.

SEO kainos
Priklausomai nuo jūsų nustatyto mėnesinio biudžeto, mes suplanuojame ir vykdome kampaniją Google paieškos sistemos, kad reklama duotų didžiausią įmanomą poveikį. Rezultatas daugiausia priklauso nuo Jūsų konkurentų aktyvumo ir jų sugebėjimo pasiekti aukštesnių SEO pozicijų. Pastebimų rezultatų Google paieškos sistemos pirmąjį puslapį galima su nesudėtingomis 5-10 užklausomis galima pasiekti už maždaug 150€ mėnesinį mokestį, per 4 ar 6 mėnesius.