L'auteur

Pradžia

Man 45 metai ir aš iki 9 klasės buvau perskaitęs visas fizikos knygas, net rusiškus tomus, mokėjau pasigaminti ir termobranduolinę bombą 🙂 Tiesa nepatiko kitkas. Kada mokiausi elektrotechnikos specialybės tai įstojau tiesiai į antrą kursą ir į pamokas nevaikščiojau, susiradau įmonėlę, kur įsidarbinau automobilių signalizacijų montuotojų. O savo klasiokams pats paruošdavau egzaminų užduotis. Konkursuose užimdavau pirmas vietas.

Kaunas

Paskui po mokyklos susiradau investitorių ir Kaune pradėjau montuoti patalpų apsaugos, priešgaisrines, praėjimo kontrolės ir vaizdo stebėjimo sistemas. Nulaužiau Lietuvos įmonių katalogą ir automatiškai faksuodavau visoms Kauno įmonėms pasiūlymus, taip kad klientų netrūkdavo. Na bet būdavo ir keistų užsakymų, pvz. slaptų vaizdo kamerų kambariuose, kad vyrai stebėtų ką veikia jų žmonos namuose, vaizdo pokalbių ekranas vietoje durų akutės kad nenušautų kas, pas Daktarus 🙂 Mano klientai buvo Žalgirio klubas, Kauno teritorinė muitinė, Gruzijos ambasada na ir kt. Registravau 1996m. PRO.LT portalą.

Vilnius

Paskui persikrausčiau į Vilnių ir persiorientavau į verslo valdymo ir marketingo automatizavimo sistemas. Nes man tai labai praversdavo, tai man atrodė progresyviau ir pastebėjau to trūkumą kiekvienoje praktiškai įmonėje. Padarydavau kad visi įmonės klientų kontaktai, pokalbiai telefonais, susirašinėjimai e-laiškais, sudarytos sutartys ir tt būtų matomi vadovų, su leidimu lygiais darbuotojams. Įdiegdavau, pritaikydavau ir kurdavau tai ant Microsoft Office, Exchange, Visual Basic, GoldMine. Sukūriau duomenų automatizavimo sistemą rinkos tyrimo bendrovei, knygų, darbo, sąskaitų apskaitos programą.

Portalas

Aš buvau net sukūręs Gediminui Žiemeliui pirmą Lietuvoje nepatikimų asmenų duomenų bazę internete su Microsoft .NET beta versija. Serverius pastaciau savo namuose Vilniuje, pajungiau rezervinį maitinimą ir su 2 interneto kabeliais. Tai buvo funkcionali ir graži, vos ne Facebook lygio aplikacija, kurią naudojosi visi bankai ir kitos finansinės įstaigos. Ten įkėliau daug Sodros, statistikos departamento ir kitų įstaigų duomenis, be to ten duomenis įrašinėjo darbuotojai ir klientai.

Dabaris

Dabar esu susilaužęs koją, tai dirbu namuose ir teikiu e-Verslo paslaugas. Su PHP esu sukūres: IP TV portalus, nekilnojamojo turto agentūrų portalus, įvairias e-parduotuves na ir tt. Be to turiu viso pasaulio įmonių kontaktų duomenų bazes, vien tiktai Lenkijos yra 6.000.000 kontaktų! Galiu bet kokį mažą versliuką padaryti tarptautiniu gan greitai. Saugiai. Ir kiekvieną dieną praleidžiu po 2h domėdamasis naujausiomis technologijomis.

Retour en haut